Икра мойвы с копченым лососем

Название этой икры у производителя, ТМ «Санта Бремор» — без всякой фантазии: «Икра № 2″. * CRAZY * Что отнюдь не ухудшает ее вкусовых качеств.

 Икра мойвы с копченым лососем

Из всех производителей, ТМ «Санта Бремор» отличается в лучшую сторону по вкусовым качествам продукции, при схожих ценах. Но, даже несмотря на это, выделить можно именно эту «Икру № 2″, все остальное — не произвело впечатления.

Но эта икра подходит как нельзя лучше, если хочется бутербродов с чем-то вкусным, а тратиться сильно — не хочется. При цене 1.71 € за 180 г — лучшее соотношение цена / качество, как по мне.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.