Ликер Grand Marnier

Оригинальный ликер, цвета яркого топаза с янтарным оттенком, созданный в 1880 году Луи-Александром Марнье Лапстолем. Деликатная смесь тонких коньяков и дистиллированной вытяжки тропических апельсинов. Медленное старение во французских дубовых бочках придает напитку несравненной мягкости и изящества:

 Ликер Grand Marnier

горький апельсиновый вкус усиливается коньяком с оттенками оранжевого мармелада и орешника. Аромат — апельсин в сочетании с ароматом засахаренных изюма и ириса.

Продается ликер Grand Marnier во многих супермаркетах Киева: «Сильпо» возле Контрактовой площади — 28.57 €, Ашан — 30 €, «Поляна» — 30 €.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.