Ликер Luxardo «Sambuca Dei Cesari»

Самбука от Luxardo производится настаиванием аниса и бузины в нейтральном спирте, прежде чем созревает в дубовых бочках.
Ликер Luxardo Sambuca Dei Cesari

На внешний вид самбука Luxardo — прозрачная, как стакан, в который была налита.

Аромат — несколько бедный, но достаточно яркий сладковатый вкус аниса.

Вкус насыщенный, почти смолистый, маслянистый сначала, но почти сразу сухой, со сладковато-мятными нотками аниса. Приятно маслянистый в конце, с вязкостью бузины, но несколько резкий привкус алкоголя.

Содержание алкоголя: 40%.

В сети, в UA-IX, можно найти предложения по 13.43 € за 0.7 л бутылку. В супермаркетах — цены, конечно, побольше. В «Поляне», например, такая же бутылка — в цену 18 €.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.