Ликер Bols «Mango»

Во многих культурах Юго-Восточной Азии манго воспринимается как «пища богов», а в мире вкус этого фрукта — один из любимых. Светло-золотистого цвета, Bols Mango довольно точно передает вкус сочного спелого манго, оставляет приятное послевкусие ощущения с нотками абрикоса и легкой горчинкой.

 Ликер Bols

И, хотя вкус этого ликера мне показался не таким уж насыщенным и сладким, к тому же несколько «химическим», но, учитывая его стоимость, это не худший вариант ликера. Очень неплохо подходит в долгих коктейлях.

В Киеве Bols «Mango» продается в «Сельпо» на Контрактовой площади, по цене 11.39 € за 0.7 бутылку. В других магазинах — предложений нет (по крайней мере я не нашел).


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.