Ликер Molly’s «Irish Cream»

Ирландский крем Molly’s имеет достаточно малую историю. Изготавливается этот ликер из свежих ирландских сливок, выдержанного ирландского виски, с добавлением натуральных шоколадных ароматизаторов.

 Ликер Molly's

По вкусовым качествам — ничем не уступает более известным аналогам. Единственное замечание: ликер Molly’s «Irish Cream» несколько жидкий, поэтому для приготовления многослойных мгновенных коктейлей не подходит — не придерживается своего «места», но, если использовать его в качестве компонента в длинных коктейлях, замечаний — никаких. А как учесть, что стоит он дешевле, то хорошая альтернатива более именитым аналогам.


Залиште ваш коментар!



Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.