Оливковое масло от Ашана

Оливковое масло собственного производства от сети супермаркетов «Ашан». Масло класса Extra Virgin.

Оливковое масло от Ашана

Первые впечатления: невыразительный аромат, почти отсутствующий.

Вкус: первые же впечатления — маслянистое, с горечью, которая присуща оливковому маслу, а послевкусовые ощущения — слегка перцовое.

Жарить на таком масле — никаких жалоб, но запах — пахнет хоть и не неприятно, но чем именно — я так и не определил. Что-то очень знакомое. Зеленые маслины?

Купил это оливковое масло и начинаю задумываться, несмотря на цену, о том, чтоб покупать его. Готовить на нем — одно удовольствие. А вкус приготовленной еды на нем мне нравится.
Шмакота!

Продается, естественно, в сети супермаркетов «Ашан» по цене 7.14 € за 0.7 л бутылку.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.