Оливковое масло Salvadori

Эту бутылку я купил именно из-за того, что обратил внимание на 5-ти литровую банку масла этой же торговой марки: цена за 1 литр была привлекательной. Надпись «Olio Extra Vergine» завлекала к покупке. =)

Оливковое масло Salvadori

Как по мне, то у масла Salvadori как бедный аромат, так и невыразительный вкус. Перцевость, присущая маслу Extra Virgin, присутствует. Но в целом масло составляет впечатление: «никак». Не хорошо и не плохо. Единственным преимуществом этого оливкового масла является цена, если покупать пятилитровой жестяной банкой.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.