Маслины «Oscar»

Опять случайная находка, снова удачная! :-D

На этот раз, в супермаркете не было нужных мне маслин. А, поскольку нужны они на рис с морепродуктами , то взял дешевые: ТМ «Oscar».

Маслины

О цене 0.87 € за 300 г банка — очень, очень приятно поразили. Вкусные и приятный на вкус рассол. Ну разве что немножко горьковатые, но это настолько незаметно, что можно отнести на погрешность наблюдения. : mrgreen:

Из двух банок, что было приобретено: в одной все маслины твердые, как на подбор, в другой — произошло несколько размякших. Но пойдут одинаково хорошо как на салаты, так и в первые / вторые блюда.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.