Лікер Bols “Lychee”

Як стверджують в Bols, вони розробили унікальний процес екстракції з плодів лічі, що дозволяє отримати багатий солодкий смак. Й вони не брешуть. Виробництво запущене в Азії в 2003 році, й з того часу, наприклад в Японії цей лікер став користуватись шаленою популярністю, де він продається об’ємами, що наближаються до мільйона літрів на бізнесовий рік.

Лікер Bols Lychee

Лікер прозорий, як сам сік лічі.

Яскравий лужний аромат лічі, що його ні з чим не сплутаєш, з нотками тропічних фруктів, персику та скоринки зеленої дині.

Смак лікеру – смак зацукрованих лічі з лимонною кислістю, що домінує над смаком самих лічі. Залишає насичені післясмакові відчуття з затяжною кислістю.

Вміст алкоголю: 17%.

Продається в мережі магазинів “Сільпо” по ціні  11.39 € за 0.7 л пляшку.

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar до Свинячі реберця, тушені в томатному соку – Це мій улюблений рецепт!!!!
  • User Avatar до Тісто для піци – Доброго вечора,спробувала ваш рецепт піцци,скажу чесно,дуже смачний.Дякую!
  • User Avatar Марія до Коктейль "Слава Україні" – Скількись часу (років) тому шукала щось смачненьке та й натрапила на цей блог. Створила собі закладку, та якось забулося... А сьогодні, прочитавши слова дружини автора...
  • User Avatar Ірина до Лимонад – Дуже приємний сайт, класні рецепти!
  • User Avatar Марічка до Тісто для піци – Уже давно хотіла спробувати спекти піцу у домашніх умов. В нетрях Інтернету стільки рецептів, що неможливо визначитися. Але обрала Ваш - і не помилилася. Це...
  • User Avatar Юля до Сендвіч з яйцем та плавленим сиром – Дякую цей рецепт мені пригодиться!!!