Мікрохвильова піч Samsung ME73AR

В зв’язку з переїздом виникла необхідність купувати всю побутову техніку в кухню. І, як я вже розповідав про це раніше, вибір віддано було на користь техніки Samsung. На цей раз мова піде про мікрохвильову піч.

Не скажу, що підхід до вибору саме моделі ME73AR був зважений. Швидше, авантюра: все, що мені від мікрохвильової потрібно, це щоб розморожувала та нагрівала. Але, в чергове, я задоволений вибором продукції цього південнокорейського виробника.

Зовнішній вигляд

Загалом, вигляд піч має анімешний. Чимось нагадує Марвіна з фільму 2005-го року “The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy”. Дідько його зна – чим, але ось нагадує – й все тут!

Панель керування абсолютно зрозуміла, навіть якщо не мати під рукою інструкції: всі піктограми підписані, так що помилитись неможливо. Єдине, що напружує – все російською.
Панель керування

Режими

Розмороження

Існує чотири варіанти:

  • М’ясо (для розмороження як цілих шматків, так і фаршу)
  • М’ясо птахів (курятина й, якщо багаті, всілякі качки та індички)
  • Риба
  • Фрукти (якщо заморозити фруктів влітку та восени, то цей режим саме для них)

Принцип дії дуже простий: обрати тип замороженої їжі та її вагу. Все інше самостійно зробить мікрохвильова.

Що сподобалось: зручність та легкість використання. Саме розморожує, а не варить. Принаймні, у мене це так і не вийшло.

Що не сподобалось: на половині часу зупиняється й тільки повторне натискання кнопки “старт” продовжує процес. Може це така фіча, щоб не варити те, що треба розморозити? Може її можна відключити, але я так поки і не розібрався – як.

Розігрівання

Тут є , так само, чотири варіанти:

  • готові страви (два режими: більш та менш потужний)
  • заморожені готові страви (так само)
  • напої (так само)
  • ручний режим (вказати бажану потужність та час розігріву)

Додаткові можливості Samsung ME73AR

Як будь-який процес закінчено, то мікрохвильова подає сигнал, що нагадуватиме впродовж трьох хвилин про те, що страва чекає (дуже корисно любителям зависати за компом).

Існує можливість програмування: спочатку розморозити страву, а потім її ж і приготувати. Оскільки я в мікрохвильовій не готую, то ж нічого з цього приводу сказати не можу. Але в інструкції все з цього приводу докладно написано.

Є режим енергозбереження, коли, при натисканні кнопки, мікрохвильова знаходиться в режимі очікування і споживає мінімальну кількість електроенергії.

Середня ціна мікрохвильової Samsung ME73AR, як стверджує Hotline: 85 $. В ту ж ціну її пропонує Технотрейд.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі