Оливкова олія Rivano “Sansa”

В продовження рішення для майже безнадійної ідеї знайти якісну, але дешеву оливкову олію – придбана була італійська Rivano “Sansa”: олія першого холодного чавлення та рафінованої олії.

Оливкова олія Rivano Sansa

Перші ж враження: смак насиченіший, ніж у Villa Dorada. Але присутня ледь помітна гіркота, що псує все враження.

Готувати на Rivano Sansa - нарікань жодних. (З іншого боку – поки нема з чим особливо порівнювати: до того все готувалось або на соняшниковій, або на інших дешевих оливкових оліях.)

Ще з зауважень: як пательня сильно розігріта й олія вже була в ній, то запах по кухні йде – приємного мало: якийсь трав’яний. Слід, правда, зазначити, що така халепа буває за випадків, коли олії багато налито. Як олії небагато – то все в нормі.

Продається в “Ашані” по ціні 5.43 € за 1 л.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.