Сардельки Глобіно “Молочні”

Зазвичай я всілякі там варені ковбаси та сосиски з сардельками не купую. В ту ціну, що вони продаються – дешевше м’яса взяти. Але… це як з сестрою одного мого приятеля, яка 1 січня ввечері попрохала брата придбати їй “Мівіну”, бо ну дуже забажалось. =)

А, взагалі-то, такі сардельки лежать в морозильнику, на випадок “нічного жору”, який на всіх нас інколи нападає. *CRAZY*

Сардельки Глобіно Молочні

До продукції ТМ “Глобіно” я ставлюсь вищою мірою прихильно за купи факторів, але головним чином – якість самої продукції. Сардельки “Молочні” – не виключення.

Смак – не викликає відчуття дурної хімії. Смачними сардельки лишаються й варені, й розморожені-нагріті в мікрохвильовій, й смажені. Доволі пісні, як на мене. Але для наших широт – “пойдьоть”. =)


1 коментар до “Сардельки Глобіно “Молочні””

  • Ірина:

    Я дуже поважаю цю торговельну марку та всю її продукцію. Вона виготовляє дійсно смачні ковбаси, сарделі, та інші м’ясні вироби. У нашому холодильнику, глобинські сарделі знаходять своє місце дуже часто, але живуть вони там не довго, бо їх з’їдають занадто швидко.

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.