Пиво Murphy’s “Irish Stout”

Murphy’s “Irish Stout” – це найперше пиво з роду стаутів, з яким я познайомився. Це було вдале знайомство. В кінці ХХ сторіччя в Україну тільки почали завозити якісні напої, але Guinness знайти було неможливо. Може це й на краще, бо цей стаут залишив виключно приємні спогади. Не факт, що, якби я познайомився спочатку з Guinness, то звернув би увагу на Murphy’s. Але ситуація була така, що спочатку був Murphy’s, а не було Guinness. Потім стало навпаки. І оце тільки з 2011-го року Murphy’s “Irish Stout” знову з’явився на полицях супермаркетів. І я безмежно цьому радий.

Пиво Murphy's

Нотки кави та карамелі надають пиву м’який, сухий аромат. Як на мене, то аромат також віддає м’ятним тютюном та солодцем.

Тютюн та солодка – головні особливості смаку цього пива. Легка кислість, сухість та присмак кави складають враження, що п’єш еспресо. Легкий присмак карамелі та шоколаду додають легкої солодкості цьому стауту.

Загальне враження? Насичений та багатий смак. Споживається настільки легко, що навіть, якщо вже не хочеш пива, то не помітиш, як ще 0.5 л буде спожито. *CRAZY* Небезпечне вариво.

В супермаркетах, хоч і не часто, продається по ціні 2 € за 0.5 л банку.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі