Коктейль “Всенічний мисливець”

Цей миттєвий коктейль не має ніякого відношення ні до однойменного християнського свята, ні до тих, хто в це свято на християн полює (жарт гумору, раптом що). =)

Коктейль Всенічний мисливець

Собівартість коктейлю
0,63 €Перераховано в євро з гривень по комерційному курсу на момент написання рецепта. Собівартість коктейлів указана з розрахунку придбання першоякісних складових по мінімально можливих цінах в київських супермаркетах
  • 25 мл гіркої настоянки “Мисливець”
  • 25 мл енергетичного напою “Red Bull”

Тим не менш, якщо протягом вечірки налягати на цей миттєвий коктейль, то, як мені здається, ближче до ночі обов’язково потягне на пошуки пригод: градус набрано, а спати… в жодному оці. Знов жартую, але вже виключно зі смакової крапки зору: як і більшість коктейлів з гіркими настоянками, “Всенічний мисливець” має подвійне дно смаку й як споживати його стопка за стопкою, то “втрачається” смак напою й, відповідно, задоволення. А смак цього миттєвого коктейлю – він того вартий, щоб змалювати: спочатку, як п’єш – легкий трав’яний присмак, як випиваєш все – за секунду-дві отримуєш, як кажуть в рекламі “вибух смаку”: м’який, але тим не менш, повний смак трав’яної настоянки та її помірна гіркота.

В склянку для миттєвих коктейлів налити настоянку “Мисливець”,

Гірка настоянка Мисливець

влити згори енергетичний напій “Red Bull”.

Перемішувати нічого не треба: поки наливається енергетик, все чудово перемішується й так.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі