Коктейль “Кантон”

Здається, це у мене вже склалась така традиція, що самі яскраві та смачні коктейлі я знаходжу тоді, коли дивлюсь на складові й думаю собі щось на зразок: “Це, взагалі, як одне з одним поєднується та смакує?”
Коктейль Кантон

Собівартість коктейлю
1,3 €Перераховано в євро з гривень по комерційному курсу на момент написання рецепта. Собівартість страв і коктейлів указана з розрахунку придбання першоякісних складових по мінімально можливих цінах в київських супермаркетах
 • 10 мл лікеру “Потрійний сухий”
 • 60 мл мандаринового соку (свіжовичавленого)
 • 45 мл саке
 • 5 мл сиропу “Гренадін”
 • кришений лід
 • червона коктейльна вишня
 • скоринка мандарину

Знайшов я цей рецепт тоді, як шукав інший, назви та складових якого не пам’ятав, окрім того, що там має бути мандариновий сік. І не скажу, що рецепт коктейлю “Кантон” було обрано свідомо, з розумінням сутності справи. Швидше це щасливий збіг обставин, бо всі складові були в наявності, як і жага експериментів. *CRAZY*

Ну що можна сказати? Окрім дуже приємного оку кольору, коктейль має багатий та яскравий смак: мандариновий сік домінує та відчувається першим, але поступається смаку саке та ледь помітному присмаку потрійного сухого. Навіть дружина, яка відмовляється пити саке в будь-якому вигляді, гарячим чи холодним, погодилась, що тут він доречний, мало того, смакує відмінно.

Склянку для коктейлів наповнити на 3/4 кришеним льодом,

Кришений лід

всі складові збовтати з льодом в шейкері та вилити в склянку.

Коктейль Кантон

Прикрасити коктейль червоною коктейльною вишнею та мандариновою скоринкою.

Коктейльна вишня та скоринка мандарину

4 коментарів до “Коктейль “Кантон””

 • Анастасия:

  А що це таке «Потрійний сухий» лікер? Я взагалі не знавець лікерів, це така назва конкретного лікеру? Адже лікер – це міцний солодкий напій, чи може він бути сухим?

  • admin:

   А що це таке «Потрійний сухий» лікер?

   Англійською він має назву Triple Sec.

   …це така назва конкретного лікеру?Адже лікер – це міцний солодкий напій, чи може він бути сухим?

   Тепер це вже назва цілого класу лікерів. В порівнянні з іншими лікерами – він майже не солодкий.

   Я взагалі не знавець лікерів

   Ознайомтесь: Міцні напої, лікери, пиво Це огляди далеко не всіх напоїв, що у нас продаються. Але, з часом, сподіваюсь написати про всі значущі торгові марки та лінійки їх продуктів.

 • Борис:

  А який на смак цей коктейль, що особисто може нагадувати така суміш? Не завжди, коли читаєш склад, можеш зрозуміти як саке, лікер і мандариновий фреш складе смачний альянс.

  • admin:

   Не завжди, коли читаєш склад, можеш зрозуміти

   Ну я ж про це й писав: як бачиш складові – важко уявити смак. Найбільше, по враженнях, це нагадує мені ситуацію коли я вперше скуштував тайську страву “короп в кисло-солодкому соусі”: наче риба, а солодке. Так і тут: саке відчутний суттєво, але при цьому – солодкий мандариновий смак.

   як саке, лікер і мандариновий фреш складе смачний альянс.

   І не забуваємо про сироп “Гренадин”. ;)

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі