Кухонні ваги Gorenje KT 05 GB II

Кухонні ваги – це річ, що вкрай необхідна тим, хто ставиться до куховарства серйозно. І справа не стільки в тому, що для декотрих страв чітке співвідношення складових – це обов’язкова умова приготування страви. Проблема в тому, що інколи достатньо важко відміряти точну кількість тієї чи іншої складової.

Ваги кухонні Gorenje

Так вже склалось за часів совка, що жителі тієї країни були обмежені в багатьох життєвих аспектах. Не було виключенням і кухонне приладдя. Ні, ваги були, але кухонними їх назвати язик не поворухнеться. Відповідно й майже всі рецепти страв, що дійшли до нас з тих часів не оперують термінами “грам”, все більше ложка-чашка-пачка чогось-там чи в штуках. Не знаю, можливо це як спадок від батьків, що дістався нащадкам, але у певних громадян рецепти, зі складовими, вказаними в грамах, викликають butthert. Більшість же світових рецептів – це саме чітке визначення складових по масі чи по об’єму. І оскільки рецепти шукаю по всьому світу, то таки настав той момент, коли я зрозумів, що мені набридло вираховувати ці самі грами й час обирати кухонні ваги.

Зупинився я саме на кухонних вагах від Gorenje через декілька факторів: функціонал та зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд

Ну тут все достатньо просто: я люблю речі в стилі high-tech, то ж сподобались вони мені з першого погляду. Єдина, якщо можна сказати, вада – це колір: на чорному всі плями помітні, так що або засирати по саме “не можу”, або чистити регулярно.

Функціонал

KT 05 GB II вміють визначати вагу як нетто, так і брутто, що дуже зручно, оскільки відпадає необхідність перекладати/пересипати наміряне, як це відбувається у випадках з вагами з чашею, ну й місця менше займає. Мінімальна вага – 1 г, максимальна – 5 кг, тобто той діапазон, в якому трапляються складові страв на домашній кухні. Вміє визначати вагу як у фунтах, так і в унціях, але в наших широтах – це не те, щоб сильно важлива функція.

2 коментарів до “Кухонні ваги Gorenje KT 05 GB II”

  • Ісена:

    У мене саме такі кухонні ваги стоять, я користуюсь ними щодня, тому що вже ось 4 місяці, як харчуюсь відповідно своїй калорійній таблиці і зважувати продукти треба на кожну страву.

    • admin:

      Н-ну, я проблем поки особливих не маю з вагою, хоч вже й доводиться слідкувати за тим, скільки їси протягом дня. Але щодо того, наскільки кухонні ваги полегшують життя – переконався вже не одноразово. А зручність та естетика саме цієї моделі тільки підтверджують правильність вибору.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі