Коктейль “Вишнева бренді-кола”

Останнім часом це був один з тих довгих коктейлів, що робились в обов’язковому порядку на гулянках. І хоч зараз вже його роблю не так часто, як раніше, але він залишається серед улюблених довгих коктейлів.

Коктейль Вишнева бренді-кола

Собівартість коктейлю
1 €Перераховано в євро з гривень по комерційному курсу на момент написання рецепта. Собівартість страв і коктейлів указана з розрахунку придбання першоякісних складових по мінімально можливих цінах в київських супермаркетах
  • 50 мл лікеру Кисла вишня
  • 150 мл коли
  • 1-2 краплі гіркої настоянки Ангостура
  • кубики льоду

Якщо раптом у когось виникли асоціації з тим пійлом, що продають в пляшках – забудьте, як страшний сон. Спільного у “Вишневої бренді-коли” з тією отрутою тільки назва. Коктейль, що я пропоную до уваги, це, свого роду, витвір мистецтва. Окрім жартів. Так, немає якогось особливо складного смаку в цьому коктейлі, але саме простота й підкуповує.

Окремо бажаю зауважити про краплю “Ангостури”: можна робити й без неї, але, в такому випадку, коктейль занадто солодкий, як на мене. Саме одна-дві краплі гіркої настоянки й є родзинкою смаку “Вишневої бренді-коли”.

До речі, я вже писав про те, що Ангостура – це бажана складова багатьох довгих коктейлів. Докладніше можна прочитати от тут.

Приготування

Склянку для довгих коктейлів наповнити кубиками льоду,

Кубики льоду

влити лікер “Кисла вишня”,

лікер Кисла вишня

долити коли (Pepsi чи Coca).

Коктейль Вишнева бренді-кола

Прикрасити коктейль червоною коктейльною вишнею.

Червона коктейльна вишня

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі