Прострочений Bols

Достатньо давно в мережі супермаркетів “Сільпо” та “Фоззі” (що одне й те саме) продаються якісні лікери Bols в ціну 10.43 € за 0.7 л пляшку. Причому в “Фоззі” вибір значно більший й майже вся лінійка лікерів в наявності. Ось тільки їздити туди не дуже зручно – через все місто, а потім ще трохи до Вишневого. Тому й купувались там лікери набігами, по декілька пляшок різного.

Після Нового року заїхав я в чергове в “Фоззі”, поповнити запаси. Й дивина! Декотрі з лікерів – вже в ціну 7.48 €. Ну, думаю, розпродаж. Термін придатності добігає до кінця, а лікери все стоять. Набрав з того, що скінчилось, додав ті, яких ще не куштував. Що мене змусило перевірити кінцевий термін придатності? Мабуть, знання того, де живу й як ведеться бізнес в українських реаліях. Я очікував всього, але не того, що термін придатності лікерів скінчився ще пів року тому, в серпні 2013-го.

Спробую, звісно, написати скаргу. Але сумніваюсь, що ту мережу супермаркетів оштрафують.

Так що, шановні, закликаю уважно перевіряти найближчим часом термін придатності лікерів Bols не тільки в супермаркетах “Сільпо” та “Фоззі”. Я так розумію, що партію закупили ще в 2011-му й з того часу намагаються розпродати рештки. Можливо спробують переклеїти стікери й продавати знов. З них станеться.

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar до Свинячі реберця, тушені в томатному соку – Це мій улюблений рецепт!!!!
  • User Avatar до Тісто для піци – Доброго вечора,спробувала ваш рецепт піцци,скажу чесно,дуже смачний.Дякую!
  • User Avatar Марія до Коктейль "Слава Україні" – Скількись часу (років) тому шукала щось смачненьке та й натрапила на цей блог. Створила собі закладку, та якось забулося... А сьогодні, прочитавши слова дружини автора...
  • User Avatar Ірина до Лимонад – Дуже приємний сайт, класні рецепти!
  • User Avatar Марічка до Тісто для піци – Уже давно хотіла спробувати спекти піцу у домашніх умов. В нетрях Інтернету стільки рецептів, що неможливо визначитися. Але обрала Ваш - і не помилилася. Це...
  • User Avatar Юля до Сендвіч з яйцем та плавленим сиром – Дякую цей рецепт мені пригодиться!!!