Прострочений Bols

Достатньо давно в мережі супермаркетів “Сільпо” та “Фоззі” (що одне й те саме) продаються якісні лікери Bols в ціну 10.43 € за 0.7 л пляшку. Причому в “Фоззі” вибір значно більший й майже вся лінійка лікерів в наявності. Ось тільки їздити туди не дуже зручно – через все місто, а потім ще трохи до Вишневого. Тому й купувались там лікери набігами, по декілька пляшок різного.

Після Нового року заїхав я в чергове в “Фоззі”, поповнити запаси. Й дивина! Декотрі з лікерів – вже в ціну 7.48 €. Ну, думаю, розпродаж. Термін придатності добігає до кінця, а лікери все стоять. Набрав з того, що скінчилось, додав ті, яких ще не куштував. Що мене змусило перевірити кінцевий термін придатності? Мабуть, знання того, де живу й як ведеться бізнес в українських реаліях. Я очікував всього, але не того, що термін придатності лікерів скінчився ще пів року тому, в серпні 2013-го.

Спробую, звісно, написати скаргу. Але сумніваюсь, що ту мережу супермаркетів оштрафують.

Так що, шановні, закликаю уважно перевіряти найближчим часом термін придатності лікерів Bols не тільки в супермаркетах “Сільпо” та “Фоззі”. Я так розумію, що партію закупили ще в 2011-му й з того часу намагаються розпродати рештки. Можливо спробують переклеїти стікери й продавати знов. З них станеться.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.