Прострочений Bols

Достатньо давно в мережі супермаркетів “Сільпо” та “Фоззі” (що одне й те саме) продаються якісні лікери Bols в ціну 10.43 € за 0.7 л пляшку. Причому в “Фоззі” вибір значно більший й майже вся лінійка лікерів в наявності. Ось тільки їздити туди не дуже зручно – через все місто, а потім ще трохи до Вишневого. Тому й купувались там лікери набігами, по декілька пляшок різного.

Після Нового року заїхав я в чергове в “Фоззі”, поповнити запаси. Й дивина! Декотрі з лікерів – вже в ціну 7.48 €. Ну, думаю, розпродаж. Термін придатності добігає до кінця, а лікери все стоять. Набрав з того, що скінчилось, додав ті, яких ще не куштував. Що мене змусило перевірити кінцевий термін придатності? Мабуть, знання того, де живу й як ведеться бізнес в українських реаліях. Я очікував всього, але не того, що термін придатності лікерів скінчився ще пів року тому, в серпні 2013-го.

Спробую, звісно, написати скаргу. Але сумніваюсь, що ту мережу супермаркетів оштрафують.

Так що, шановні, закликаю уважно перевіряти найближчим часом термін придатності лікерів Bols не тільки в супермаркетах “Сільпо” та “Фоззі”. Я так розумію, що партію закупили ще в 2011-му й з того часу намагаються розпродати рештки. Можливо спробують переклеїти стікери й продавати знов. З них станеться.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі