Поїсти надурняк

На тому тижні влаштувала “Якіторія” акцію: “Сплати наперед 22.72 € з однієї особи – й замов без обмежень страв”. Придбати запрошення на таке свято шлунку можна було через сервіс купонів на знижки “Покупон”.
Не скористатись можливістю об’їсти ресторацію? Цього ніяк не можна було допустити. =) То ж, попередньо не обідавши, відправились з дружиною в “Якіторію”.

Замовлено було:

темпура з овочами (2 шт),

Ясай темпура

салат з креветок з локшиною,

Ебі широтакі сарада

сусі з креветкою (2 шт),

Ебі

сусі з копченим лососем (2 шт),

Сяке кунсейсусі з копченим вугрем (2 шт),

Унагіролл з с лососем, тунцем, сніжним крабом, омлетом і тобіко,

рол Якіторіясуп-локшина з м’ясом крабу та креветками,

Кані-ебі раменкачка по пекінськи.

Качка по пекінськиА на десерт:

суфле

Суфле

та яблука в карамелі з кулькою ванільного морозива.

Як рінгу айсу

По результатах цього марафону мета таки була досягнута. Ресторацію ми об’їли аж на 15.5 €. Але яких зусилль це було варте! Чай нам подали вже безкоштовно, але от він вже був точно зайвий. Пішов важко. :-D

По моїх особистих враженнях, якщо не замовляти напої, більше ніж на 18 € в “Якіторії” – не поїси.

4 коментарів до “Поїсти надурняк”

 • Аня:

  Доброго дня! Дякую за детальний опис візиту до Якіторії!) Дійсно цікаво і особисто я здивована, що без негативу. Насправді, ця акція була своєрідним customer experience (купівельним досвідом). Вона давала можливість спробувати все те, що ви раніше не замовляли і не смакували. Тут справа не в економії, а більше в емоційних характеристиках – ви мали змогу замовляти все меню не вивчаючи ціни. Суттєва економія відчувалась, для прикладу, на бенкетах чи у великих компаніях.

  • admin:

   Це було вочевидь зрозумілим, принаймні для мене, що сутність акції – дати можливість скуштувати багато чого різного. Й тут організатори досягли мети: принаймні, в нашому випадку – суп на дружину справив незабутнє враження. :) Ну й, саме завдяки вашій акції, ми таки подумали, що забагато уваги приділяли сусі та ролам й зовсім не віддавали шану іншим стравам.
   Але ж, як то кажуть: “Коли українець народився – єврей заплакав.:) Якщо є можливість поїсти більше, ніж сплатиш…

 • Аня:

  Ой, не кажіть. Я також, постійно замовляла суші та роли, а про інші страви навіть не думала!)Соромно зізнатися ( хоча і не дуже соромно) я набрала їжі більше ніж могла з”їсти :) Але мені сподобалося!)

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі