Енергетичний напій Monster “Khaos”

Достатньо довгий час ніщо, окрім оригінального Monster Energy, знайти в Києві було неможливо. Складалось враження – і не буде вже. І от, диво дивовижне…

Енергетичний напій Monster Khaos

В чому причина моєї зацікавленості? Та нічого особливого: сподобався смак оригіналу. От, від цікавості, й почало розпирати – які ж вони на смак, інші пропозиції з лінійки?

Знайдено було цей екземпляр в продажу на автозаправці Socar – їх там є в достатку, не останній був.  :-)

Monster Khaos - апельсиновий. Але якщо хтось очікує, що почну зараз розповідати про те, наскільки це схоже на апельсиновий фреш – не дочекаєтесь. Хімія, вона й є хімія. А що, хтось очікував від енергетика чогось іншого? *CRAZY* Присмак дуже нагадує аскорбінові драже (якщо хтось пам’ятає такі, апельсинові)… не сильно, але є таке.

Загалом – приємна штука. Наскільки вже дружина до енергетиків спокійно ставиться – й та зауважила, що “непогано“. А з її вуст – це вже майже схвалення.

Як вже зауважував вище, в продажу поки що бачив тільки на мережі заправок Socar. Ціна, на жаль, там завищена: 1.9 € за 0.5 л банку.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.