Хліб для сендвічів Harry’s (пшеничний)

Вибір хлібу для сендвічів – справа серйозна та відповідальна. Якби це смішно для когось не звучало.

Саме правильно підібраний хліб – запорука смачного сендвічу.

Хліб для сендвічів

Сендвічі, як цілий окремий шар кулінарної культури, я відкрив для себе нещодавно. Й звісно, як кожен з неофітів, дуже ревносно ставлюсь до своїх обов’язків по приготуванню цієї стави. Відповідно – і до вибору хлібу на сендвічі.

Були придбано на спробу майже все з того, що пропонує вітчизняний виробник. Висновки – невтішні:  більшість пропозицій – це сухий, навіть ще в герметичних упаковках, хліб. Й сендвічі з ним виходять відповідні. Причому, це не тільки моя точка зору, людини з 2Ф, яка здатна закривати очі на декотрі недоліки їжі. Дружина, пані з більш вибагливою 3Ф, заявила що “відмовляється їсти приготовані мною сендвічі, поки проблема сухого хлібу не буде вирішена“. Оскільки залишати дружину голодною – це не фен-шуй, бо вона “як і будь-який біль та дискомфорт – почуваєшся хворою, вразливою,  і стає себе шкода“, а з дружиною так не можна – вона у мене одна; та й теща у мене сувора – не вибачить такого, то ж, ціною неймовірних зусилль питання було вирішено.

Хліб для сендвічів Harry's

Пшеничний хліб для сендвічів Harry’s – це саме те, що треба: м’який й від нього не виникає відчуття, що сухарів панірувальних наївся. А що саме головне, це вже дружина зауважила, хліб не ковзає по “начинці” між двома скибками. Ну то вже таке, досвід тримання та поїдання сендвічів. Але для когось це може мати вагоме значення, тому й зауважую.

Звісно, що хімія якась в такому хлібі є. Але! Мій організм відносно вразливий до таких речей й при відвертому “передозі” – реагує відповідним чином: страйком й відмовою “Ось Це” споживати. У випадку цього ж хлібу – ВТК пройдено, до споживання рекомендовано. *CRAZY*

Продається в ТЦ “Ашан” по ціні 1.71 € за упаковку з дванадцяти скибок.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі