Як обрати новий паб для посиденьок з друзями

З того часу, як я почав готувати коктейлі вдома, кількість відвідин барів чи пабів у мене наближається до нуля. Але вибираються люди в бари чи паби не тільки для того, щоб випити чи попоїсти. Атмосфера закладу чи події, що відбуваються – додому їх не затягнеш (хіба як ви олігарх або депутат Верховної зРади, але, сподіваюсь, такі мій блог не читають). То ж, якщо ви, як і я, засиділись вдома й приготування коктейлів вам вже не як епічний вчинок, а норма речей й все чудово, але чогось не вистачає, то саме час згадати що воно таке – відвідати паб? =)

Паб

Оглянути в мережі місця, що знаходяться в вашому районі

Пошук в мережі надає чудово можливість знайти пристойний паб. Існує велика ймовірність, що ви пройшли або проїхали повз заклад й не звернули на нього увагу. В мережі ж можна прочитати відгуки про бари або паби, що знаходяться на відстані пішої прогулянки, що дозволяє не мучитись з питаннями на кшталт: “як туди дістатись?”  чи “до котрої ходить транспорт в тому районі?” Уважно прочитавши відгуки, можна заощадити свій час та гроші, уберегти себе від ситуації: “погуляли наче добре, але враження від відвідин залишись препогані“. Якщо ж пошук в мережі створює для вас певні незручності, то можна пошукати на відповідних сайтах, наприклад тут.

Перевірити паб особисто, перш ніж відвідати його з друзями

Відвідайте паб, щоб переконатись на власні очі, що відгуки в мережі відповідають дійсності: які коктейлі в наявності, чи ціни влаштовують й чи достатньо там місця, щоб влаштуватись компанією. При цьому зовсім не обов’язково проводити там багато часу. Достатньо просто отримати загальне враження й зрозуміти, чи сподобається тут друзям.

Запитайте про події, що відбуватимуться

Якщо є бажання потрапити на якусь подію (виступ групи, тематична вечірка, стриптиз тощо), то саме час спитати. Більшість пабів пропонують знижки на напої та їжу під час різних подій. Якщо ж відомо, що в пабі очікується багато відвідувачів, то варто загодя потурбуватись про браслети. Не слід зосереджуватись на одному закладі, варто отримати повну інформацію по різних закладах й порівняти, що влаштовує вас найбільше. Й не важливо, йдете ви самі чи компанією, переконайтесь в тому, що потім не пошкодуєте про свій вибір. По результату пошуків ви можете знайти чудове місце як для перегляду під пиво якихось спортивних подій, так і для веселого святкування. Існує багато закладів, в які підійдуть для однієї мети й не підходять для іншої.

Спробуйте всі варіанти, що вас цікавлять, так, щоб ви могли відчути їх. Й хоча такі дослідження й вимагають певних зусиль, але воно того варте. Вдячність друзів за “відкриття” ново місця для гулянок – вона варта витраченого часу. Й хоча люди важливіші за місце, хороше місце тільки додасть приємних вражень. Місто завжди пропонує безліч можливостей для хороших вражень, то ж варто про ці можливості дізнатись. В решті решт, нові місця означають нові знайомства.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі