Лікер Marie Brizard “Menthe Verte”

Як і вся продукція Marie Brizard, ця алкогольна настоянка на м’яті виготовляється виключно з натуральних складових, без використання будь-яких хімічних ароматизаторів. Випускаються два основних різновиди цього лікеру: прозорий та зелений. Цей огляд присвячений зеленому лікеру: Menthe Verte.

Лікер Marie Brizard Menthe Verte

Зелений м’ятний можна використовувати як в якості складової коктейлів, так і поливати ним морозиво. Існує така, поширена серед “знавців”, думка, що його смак більше нагадує рідину для полоскання рота, ніж, власне, лікер. Не буду навіть спростовувати таке твердження. Але зауважу, що хоч сам і не прихильник м’ятних лікерів, але у мене на очах дружина з двома подругами за одну гулянку спожили дві третини пляшки, використавши зелений м’ятний як складову в довгих та миттєвих коктейлях.

Зовнішній вигляд

Прозора, глибокого зелено-синього кольору, наче великий смарагд, густа рідина. Якщо покрутити лікер в склянці, полишає рівний масний шар, з якого спускаються окремі ніжки.

Аромат

Важкий, крижаний, м’ятно-ментоловий запах, наче концентрований екстракт м’яти, а не його хімічний аналог. Ледь помітний аромат кориці та імбиру.

Смак

Густий, але не такий ароматний, як на це можна було б сподіватись. Повний смак, по насиченості схожий на льодяник. Залишає довгі післясмакові відчуття, практично без присмаку алкоголю, з приємним м’ятним поколюванням.

Вміст алкоголю: 25 %.

Продається в мережі супермаркетів “Поляна”, в МегаМаркеті в середньому по 18.87 € за 0.7 л пляшку.

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar до Свинячі реберця, тушені в томатному соку – Це мій улюблений рецепт!!!!
  • User Avatar до Тісто для піци – Доброго вечора,спробувала ваш рецепт піцци,скажу чесно,дуже смачний.Дякую!
  • User Avatar Марія до Коктейль "Слава Україні" – Скількись часу (років) тому шукала щось смачненьке та й натрапила на цей блог. Створила собі закладку, та якось забулося... А сьогодні, прочитавши слова дружини автора...
  • User Avatar Ірина до Лимонад – Дуже приємний сайт, класні рецепти!
  • User Avatar Марічка до Тісто для піци – Уже давно хотіла спробувати спекти піцу у домашніх умов. В нетрях Інтернету стільки рецептів, що неможливо визначитися. Але обрала Ваш - і не помилилася. Це...
  • User Avatar Юля до Сендвіч з яйцем та плавленим сиром – Дякую цей рецепт мені пригодиться!!!