Лікер Marie Brizard “Menthe Verte”

Як і вся продукція Marie Brizard, ця алкогольна настоянка на м’яті виготовляється виключно з натуральних складових, без використання будь-яких хімічних ароматизаторів. Випускаються два основних різновиди цього лікеру: прозорий та зелений. Цей огляд присвячений зеленому лікеру: Menthe Verte.

Лікер Marie Brizard Menthe Verte

Зелений м’ятний можна використовувати як в якості складової коктейлів, так і поливати ним морозиво. Існує така, поширена серед “знавців”, думка, що його смак більше нагадує рідину для полоскання рота, ніж, власне, лікер. Не буду навіть спростовувати таке твердження. Але зауважу, що хоч сам і не прихильник м’ятних лікерів, але у мене на очах дружина з двома подругами за одну гулянку спожили дві третини пляшки, використавши зелений м’ятний як складову в довгих та миттєвих коктейлях.

Зовнішній вигляд

Прозора, глибокого зелено-синього кольору, наче великий смарагд, густа рідина. Якщо покрутити лікер в склянці, полишає рівний масний шар, з якого спускаються окремі ніжки.

Аромат

Важкий, крижаний, м’ятно-ментоловий запах, наче концентрований екстракт м’яти, а не його хімічний аналог. Ледь помітний аромат кориці та імбиру.

Смак

Густий, але не такий ароматний, як на це можна було б сподіватись. Повний смак, по насиченості схожий на льодяник. Залишає довгі післясмакові відчуття, практично без присмаку алкоголю, з приємним м’ятним поколюванням.

Вміст алкоголю: 25 %.

Продається в мережі супермаркетів “Поляна”, в МегаМаркеті в середньому по 18.87 € за 0.7 л пляшку.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі