Лікер Marie Brizard “Triple Sec”

Цей апельсиновий лікер від Marie Brizard виготовлений з гірких апельсинів Кюрасао, що ростуть та достигають на острові Гаїті. На відміну від інших лікерів цього виробника (Grand Orange та Blue Curacao), тут використовуються невитримані спирти, а не коньячні.

Лікер Marie Brizard Triple Sec

Якщо в якості складових для довгих чи миттєвих коктейлів є бажання використовувати лікер “потрійний сухий” преміум класу, то це саме він, лікер від Marie Brizard.

Зовнішній вигляд

Чиста, прозора, густа рідина. Якщо покрутити в склянці, полишає рівномірний масний шар на стінках, з якого спускаються окремі ніжки.

Аромат

Хороший повний аромат гіркого апельсину з декотрими квітковими нотками апельсинових квітів та алкоголю. Але оцей “аромат” алкоголю не викликає неприємних відчуттів.

Смак

Насичений апельсиновий та квітковий смак з легкою ноткою іриски.

Вміст алкоголю: 39%.

Продається в мережі супермаркетів Поляна, МегаМаркет.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.