Сир моцарела, ТМ “Поліська сироварня”

Потрібної мені моцарели в магазині не було, а оскільки піца вже була запланована, а варіант “не готувати піцу” не розглядався взагалі, то відступати не було куди: взяв моцарелу виробництва “Поліська сироварня”.

Сир моцарела, Поліська сироварня

Жирність 40% налаштовувала на те, що повториться попередній сумний досвід.

Сам по собі сир не достатньо вологий, то ж, як нарізався пластинками на піцу, ламався. Що ще підсилювало погані передчуття й я вже був налаштований на те, що піцу зіпсовано остаточно.

Піца з моцарела від Поліська сироварня

Попри всі мої очікування, сир запікся красиво; тягнувся, як те й мало б бути; але, як на мене, смак моцарели доволі бідний.

Якби не дещо завищена, для такої якості, ціна, то був би собі сир чудовим бюджетним варіантом.


Залиште ваш коментар!



Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.