Сир моцарела, ТМ “Поліська сироварня”

Потрібної мені моцарели в магазині не було, а оскільки піца вже була запланована, а варіант “не готувати піцу” не розглядався взагалі, то відступати не було куди: взяв моцарелу виробництва “Поліська сироварня”.

Сир моцарела, Поліська сироварня

Жирність 40% налаштовувала на те, що повториться попередній сумний досвід.

Сам по собі сир не достатньо вологий, то ж, як нарізався пластинками на піцу, ламався. Що ще підсилювало погані передчуття й я вже був налаштований на те, що піцу зіпсовано остаточно.

Піца з моцарела від Поліська сироварня

Попри всі мої очікування, сир запікся красиво; тягнувся, як те й мало б бути; але, як на мене, смак моцарели доволі бідний.

Якби не дещо завищена, для такої якості, ціна, то був би собі сир чудовим бюджетним варіантом.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.