Оливкова олія Iberica “Extra virgin”

Іспанська оливкова олія Iberica “Extra virgin” – олія першого холодного чавлення. Оскільки це не суміш олій, то варта того, щоб використовувати для заправки в різноманітні салати.

Оливкова олія Iberica Extra virgin

Єдине, що не сподобалось – при заправці ніжних салатів дає досить помітну гіркоту, що зводить нанівець все враження від цієї оливкової олії.

Оскільки враження по собі олія залишила негативні, то ж огляду цін по супермаркетах не буде: купувати не буду сам й не раджу нікому.

2 коментарів до “Оливкова олія Iberica “Extra virgin””

 • Віктор:

  Оливкова олія Iberica мені зовсім не подобається. Навіть її ціна не компенсує недоліки смаку. Я щоранку ковтаю по ложці оливкової олії, адже це корисно для шлунку, та усього організму. Раніше відчував невеличке занепокоєння, коли бачив, як швидко олія закінчується в пляшці. От і експериментував з усякими дешевими виробами. Але врешті зрозумів, що на здоров’ї неможна заощаджувати, тож олія Iberica залишилася у минулому.

  • admin:

   Навіть її ціна не компенсує недоліки смаку.

   А ціна й не має впливати на смак. =)

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
 • User Avatar до Свинячі реберця, тушені в томатному соку – Це мій улюблений рецепт!!!!
 • User Avatar до Тісто для піци – Доброго вечора,спробувала ваш рецепт піцци,скажу чесно,дуже смачний.Дякую!
 • User Avatar Марія до Коктейль "Слава Україні" – Скількись часу (років) тому шукала щось смачненьке та й натрапила на цей блог. Створила собі закладку, та якось забулося... А сьогодні, прочитавши слова дружини автора...
 • User Avatar Ірина до Лимонад – Дуже приємний сайт, класні рецепти!
 • User Avatar Марічка до Тісто для піци – Уже давно хотіла спробувати спекти піцу у домашніх умов. В нетрях Інтернету стільки рецептів, що неможливо визначитися. Але обрала Ваш - і не помилилася. Це...
 • User Avatar Юля до Сендвіч з яйцем та плавленим сиром – Дякую цей рецепт мені пригодиться!!!