Оливкова олія Iberica “Extra virgin”

Іспанська оливкова олія Iberica “Extra virgin” – олія першого холодного чавлення. Оскільки це не суміш олій, то варта того, щоб використовувати для заправки в різноманітні салати.

Оливкова олія Iberica Extra virgin

Єдине, що не сподобалось – при заправці ніжних салатів дає досить помітну гіркоту, що зводить нанівець все враження від цієї оливкової олії.

Оскільки враження по собі олія залишила негативні, то ж огляду цін по супермаркетах не буде: купувати не буду сам й не раджу нікому.


2 коментарів до “Оливкова олія Iberica “Extra virgin””

 • Віктор:

  Оливкова олія Iberica мені зовсім не подобається. Навіть її ціна не компенсує недоліки смаку. Я щоранку ковтаю по ложці оливкової олії, адже це корисно для шлунку, та усього організму. Раніше відчував невеличке занепокоєння, коли бачив, як швидко олія закінчується в пляшці. От і експериментував з усякими дешевими виробами. Але врешті зрозумів, що на здоров’ї неможна заощаджувати, тож олія Iberica залишилася у минулому.

  • admin:

   Навіть її ціна не компенсує недоліки смаку.

   А ціна й не має впливати на смак. =)

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
 • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
 • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
 • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
 • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
 • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
 • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.