Замовлення доставки з ресторації “Муракамі”

Виникла вчора ідея замовити іжу з “Муракамі”. Як то кажуть: “Ніщо не вішувало біди“. :mrgreen:

Складнощі виникли ще напочатку, при спробі зрозуміти ціни. Картинки страв на сайті розташовані по принципу “аби влізло”, але вершина сервісу – це цінники під ставами: червним по чорному й не всюди вони є. :roll:

Ну добре, розібравшись з цінами – вирішили таки замовляти. І почалось саме цікаве: дівчина на прийомі замовлень не тактовна, не ввічлива й, здається, стерво. Мало того - окрім мінімального замовлення на суму в 8.7 € й ціни доставки (не критична сума в 2.6 € ), ще й вартість страв ”на винесення” на 10-15% вища, ніж зазначено. Хз чим це обумовлено, але відбило усіляке бажання замовляти.


Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.