Склянка для миттєвих коктейлів

Я не певен, але, здається отака склянка з вушком для миттєвих коктейлів з’явилась відносно нещодавно – років 10 тому. Й одразу стала, якщо не помиляюсь, єдиною склянкою, в якій подають багатошарові й не дуже коктейлі.

Склянка для миттєвих коктейлів

В принципі, нічого дивовижного в такій популярності немає – виглядає привабливо, тримати її та пити з неї зручно. А форма склянки – високий вузький циліндр – дозволяє ефектно подавати три- та чотиришарові коктейлі.

Ось на цьому сайті http://lemage.ua/ru/shop/stolovaja-posuda-74 продаються різні склянки для коктейлів. На жаль, таких самих “з вушком” немає, проте там якісний, французського виробництва, посуд.

Критика

Зауваження щодо цієї склянки – якість виконання: товсті стінки, шов лиття та ще жодної з цих склянок я не бачив, щоб не була перекошена. Чи то сам циліндр, чи то ручка, але двох однакових в партії – не знайти. Якість виготовлення – тут, радше, по чиємусь недогляду, а не запланована. Країна виробник, як не складно здогадатись, Росія. =)

І ще один такий недолік, що не є суттєвим в домашньому барі, але стає суттєвим якщо мова йде про бар будь-якого закладу: склянка позиціонується як 50 мл, фактично такий об’єм рідини, що налито по самий вершечок. Але хто і де бачив, щоб в барах подавали коктейлі в цій склянці так, щоб до країв? мало того, що незручно подавати клієнту (нести до столика, таке інше), так ще й економічно необгрунтовано. Звісно, що треба наливати на 45 мл, але продавати як 50 мл. В межах одного коктейлю – дрібниця, в об’ємах, що продаються баром за рік – вже прибуток закладу. *CRAZY*

Залиште ваш коментар!



Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі