Джин Gordon’s “London Dry Gin”

Олександр Гордон заснував виробництво свого джину ще в 1769 році. Й хоча зараз Gin Distillery належить конгломерату Diageo, технологія аніскільки не змінилась з часів першої виготовленої партії й досі серед складових присутні ягоди ялівцю, насіння коріандру, корінь дягелю та інші, невідомі складові, оскільки, як стверджує сам виробник, повний рецепт знають тільки 12 людей в світі.

Джин Gordon's London Dry

На вигляд джин чистий та прозорий.

Аромати сосни, лаванди та камфори з ялівцю домінують над ароматом лимонної цедри та чорного перцю.

Смак джину повторює все те, що відчувалось в ароматі, лише підсилене: домінує смак ялівцю, з перцевим присмаком лимонної цедри, відчутні нотки свіжої м’яти, легкий присмак локриці та білого перцю. Залишає післясмакові відчуття ялівцю та цукатів з цедри лимону.

Вміст алкоголю: 47.3%

Продається майже в будь-якому супермаркеті. Ціна, за 0.75 л пляшку: Сільпо – 18.43 €. Для порівняння: в США, за пляшку того самого об’єму треба буде сплатити 11 $.

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar до Свинячі реберця, тушені в томатному соку – Це мій улюблений рецепт!!!!
  • User Avatar до Тісто для піци – Доброго вечора,спробувала ваш рецепт піцци,скажу чесно,дуже смачний.Дякую!
  • User Avatar Марія до Коктейль "Слава Україні" – Скількись часу (років) тому шукала щось смачненьке та й натрапила на цей блог. Створила собі закладку, та якось забулося... А сьогодні, прочитавши слова дружини автора...
  • User Avatar Ірина до Лимонад – Дуже приємний сайт, класні рецепти!
  • User Avatar Марічка до Тісто для піци – Уже давно хотіла спробувати спекти піцу у домашніх умов. В нетрях Інтернету стільки рецептів, що неможливо визначитися. Але обрала Ваш - і не помилилася. Це...
  • User Avatar Юля до Сендвіч з яйцем та плавленим сиром – Дякую цей рецепт мені пригодиться!!!