Холодильник Samsung RB29FSRNDWW

Придбання холодильника – це один з важливих кроків в житті: цей великий білий (в більшості випадків) друг дозволяє зберігати пиво холодним навіть в найбільшу спеку. *CRAZY*

То ж до вибору цього приладу я підходив дуже виважено.

Модель RB29FSRNDWW з нижнім розташуванням морозильника була вибрана в якості компромісу по параметрах ціна/місткість/рівень енергозбереження. Звісно, що мені більше звичний й влаштовує більше ж варіант з горішнім розташуванням морозильника, але такі холодильники у Samsung хоч і мають більший об’єм холодильної камери (що звісно важливо), але й мають відчутно більшу ціну; причина більшої ціни, підозрюю, полягає як в конструкційних особливостях, так і в маркетингу: простіша конструкція – менший об’єм холодильної камери – менша ціна, треба більше? – сплачуйте більше.

Конструкція

Морозильна камера

Камера – noFrost, так що лихо у вигляді розморожувань не загрожує. Присутні три містких ящики, які мені так і не вдалось ще заповнити повністю. Але, якщо є потреба, два горішніх ящики можна прибрати, замінивши їх поличкою. Це збільшує робочий об’єм, але ніяким чином не вплине на морозильні можливості самої камери. Зручно те, що на дверцятах є нагадування про терміни зберігання видів продуктів: це для любителів купити всього побільше й зберігати його роками. Незручно те, що знаходиться це нагадування на висоті коліна, то ж, по сутності,  й не нагадування взагалі: його тупо не помічаєш.

Холодильна камера

Рівно на одну поличку менша від того, що мені треба (щоб простір був!), то ж інколи доводиться грати в п’ятнашки розміщуючи так, щоб все влізло. Але поки що не було ситуації, коли б не вистачило місця. Для сім’ї з двох-трьох осіб – підійде, якщо сім’я більше – то треба звернутись до “старших” моделей, imho.

Дизайн поличок в дверцятах викликав декотре здивування: дві повноцінні – довгі, а одна – розбита на дві секції. Підозрюю це запозичено з моделей, де є охолоджувач води. Але це не втішає, бо мені те без потреби, а поличку зіпсували. ;(

Керування температурними режимами

Меню керування

О, це те, чого мені не вистачало в моєму Indesit’і – керування температурою холодильної та морозильних камер та ще трошки для повного щастя:

  • послідовне натискання на кнопку Freezer дозволяє обирати температуру морозильної камери з кроком в 2 від -15°C до -23°C.
  • якщо кнопку Freezer потримати три секунди – вмикається режим надсильного замороження: він потрібен, якщо не помиляюсь, при заморожуванні всіляких ягід, ну а я його використовую коли потрібно швидко наморозити льоду на коктейлі для незапланованої вечірки. Якщо її не вимкнути, то вона працюватиме 50 годин. Вимикається зміною вручну температури морозильної камери.
  • послідовне натискання кнопки Fridge дозволяє обирати температуру холодильної камери з кроком в 2 від 1°C до 7°C.
  • якщо кнопку Fridge потримати три секунди – вмикається режим “Відпустка”. В ньому температура в холодильній камері зберігається на рівні 17°C, а морозильна камера працює в штатному режимі. Звісно, що при такому режимі споживання електрики зменшується. Вимикається режим при ручній зміні температури холодильної камери.
  • додатковий та приємний бонус: яскрава діодна лампа в холодильній камері. Це гріє душу, оскільки до ламп накалювання я відчуваю щось таке, близьке до відрази та огиди.

В цілому: три роки безкоштовної гарантії та 10 років гарантії на цифровий інверторний компресор.

Середня ціна холодильника Samsung RB29FSRNDWW, як стверджує Hotline: 473 $. В меншу ціну його пропонує Технотрейд.

Залиште ваш коментар!



Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі