Помідори до шашлику

Ніякого рецепту я не розказуватиму. Просто симпатичні фото вийшли. :)

Шашлик з помідорамиШашлики маринувала теща по достатньо прості технології: спеції до шашлику з тих пакетиків, що продаються в супермаркетах, цибуля, порізана кільцями, оцет, вода.

Єдиине, що додав я, коли шашлики на мангал викладались - то ще свіжа цибуля, порізана кільцями та помідори, порізані впоперек. На шампури нанизались по принципу: м’ясо-свіжа цибуля-маринована цибуля-помідор-і знов м’ясо.

Викладений на мангал шашлик

Коли шашлик вже був готовий, то особливої різниці між маринованою цибулею та свіжою – я не відчув. А от наявність помідорів – то зовсім інша справа.

Шмакота! :)


1 коментар до “Помідори до шашлику”

Залиште ваш коментар!Допомога армії України
Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі
  • User Avatar admin до Піца з мідіями та ананасом – Маркурія, взагалі піца випікається при 350 градусів на протязі півтори хвилини. Але звичайні побутові духовки на таке не здатні, тому спочатку прогріваєте духовку до максимальної...
  • User Avatar маркурія до Піца з мідіями та ананасом – При скікох градусах випікати?
  • User Avatar до Спагеті з фрикадельками – Буде смачно
  • User Avatar Marina до Тісто для піци – Ваш італійський рецепт просто знахідка для мене. Друзі говорять що тісто краще ніж в деяких «італійських» піцеріях міста. Вже й подруга попросила рецепт. А на...
  • User Avatar Наталія до Оливкова олія Ravika – Взагалі-то на оливковій олії екстра вірджин не смажать.
  • User Avatar Михайло до Меню Макдональдс – 1. Не всі гладкі люди їдять у Макдональдсі 2. Не всі, хто їсть у Макдональдсі - гладкі.