Віскі “Jack Daniel’s”

Поширеною помилкою є той факт, що віскі Jack Daniel’s No. 7 постачається з Кентукі. Насправді це потяг, що зупиняється в Нешвілі, тюрмі та пеклі. Саме в цьому порядку. Кількість людей, що пали жертвою цього бурбону – вимірюється цифрами, що можна порівняти з військовими та цивільними втратами в будь-якій маленькій війні. Це улюблений засіб втратити людську подобу у таких верств, як рокери, хіпстери,  співаки кантрі та байкери з нашивками МС. Хоча, в останньому випадку, ця категорія ніколи й не мала людської подоби. *CRAZY*

Віскі Jack Daniel's


Дату народження такої визначної людини, як містер Джек Деніел з’ясувати не можливо, бо, свого часу, пожежа знищила приміщення суду, де зберігались архіви. То ж, так вже склалось, святкують його день народження в серпні. Весь серпень, власне. Але, для людини, що залишила після себе такий спадок – один день все одно якось замало буде, чи не так? =)

Логотип віскі – Old No. 7. Не було ніяких попередніх шістьох версій й справжнє значення цифри “7” померло разом з містером Джеком Деніелом. До речі, як стверджує історія, померла ця людина від зараження крові, що було спричинене переламом ноги. Який, в свою чергу стався через те, що Джек пнув сейф, що стояв в його робочому кабінеті. А пнув він його, бо забув шифр. А шифр він забув, коли прийшов зрання на роботу. Висновок? Не приходьте на роботу зарано. :-D

Винокурню Джека Деніела було засноване в 1866 році, а перші партії продавались в великих керамічних глечиках, на яких була надрукована велика літера “X”.

Виробництво Джека – одне з небагатьох, які пережили часи сухого закону. Але, в ті часи, віскі не виготовлявся. В містечку Мур, штат Тенесі, де виготовляється Jack Daniel’s – досі діє сухий закон. Для віскі зроблено виключення, то ж джентльмен Джек вільно продається в фірмовому магазині.

Аромат карамелі, ванілі та ірисок – це, по сутності, візитівка Jack Daniel’s. Як пляшка трохи постоїть відкритою, то до ароматів додаються нотки ірису та деревини.

Після першого ковтка з’являється смак димної солодкості з присмаком кукурудзяного сиропу. Але солодкуватий присмак – не є таким, що домінує в букеті, але створює хороший фон для смаків ванілі, обпаленого дубу, свіжозмеленої кави, горіхів та англійського ірису. Дубові нотки з натяком на прянощі, можливо з вкрапленням кедру та карамелі, що поступаються смаку волоського горіху та білого перцю – це ті післясмакові відчуття, що залишає Jack.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі