Віскі “Kentucky Gentleman”

Віскі “Kentucky Gentleman” – це бурбон суміш, що виготовляється фірмою Barton Brands в місті Бардстаун, штат Кентукі. Цей напій – суміш, що складається з 51% бурбону та 49% зернового спирту, що з певним допущенням має право називатись бурбоном.

Віскі Kentucky Gentleman

Тільки факти:

  • Суміш бурбону та пшеничного спирту дозволяє продавати напій дешево
  • Його споживання може бути опосередковано пов’язано з декотрими кращими сценами серіалу “Копи”
  • Націлений на споживачів, які втратили відчуття самоповаги та шану до власного здоров’я

Походження “Джентльмену”

“Kentucky Gentleman” вперше був виготовлений задля того, щоб заповнити відповідну нішу. Концепція змішування майже рівних частин бурбону та зернового спирту звернулась до загалу любителів, що не хочуть ніяких спогадів про те, що було напередодні ввечері. Його низька ціна та зручна ємність пляшок є привабливими для багатьох студентів та мешканців мобільних будинків на всій території США. Незважаючи на свою колекцію бидло споживачів, одна тільки назва викликає в уяві образи еліти з Кентукі.

Еліта з Кентукі

На сайті виробника стверджується, що “Kentucky Gentleman” “має смак справжнього бурбону” та “справляє враження відомого імені“. Дійсно, цей віскі має смак справжнього бурбону, але це як у випадку з мастурбацією – теж справжній сексуальний досвід. Barton Brands також праві  щодо “відомого імені”: будь-який студент пам’ятає, як йому було зле після споживання цього віскі, варто лише відчути запах. Врешті, його зручна та приваблива пляшка відповідає найвибагливішим смакам будь-якого безпритульного. *CRAZY*

Ці джентльмени знаються на гулянках

Колір віскі – помірний бурштиновий.

Смак – чистий, з присмаком смажених горіхів та карамелі. Залишає м’які післясмакові відчуття з нотками сушеної вишні.

Вміст алкоголю: 40%.

Продається в мережі супермаркетів “Ашан” по ціні 14.88 € за 0.75 л пляшку. Для порівняння: ціна в США, на пляшку того самого об’єму, складає 8 $.

Залиште ваш коментар!Підписка

Отримуйте нові рецепти на e-mail

Останні коментарі